אודות ד"ר הר-ציון

 
 
ד"ר גלעד הר- ציון למד רפואת שיניים באוניברסיטה העברית, קמפוס הדסה, וסיים את לימודיו בשנת 1992. בשנת 2000 הוא השלים לימודי התמחות באורתודונטיה באותה האוניברסיטה, ובמקביל סיים את לימודיו לתואר מוסמך במדעי הרפואה בהצטיינות יתרה.

ד"ר גלעד הר- ציון משמש מאז סיום התמחותו כמרצה לסטודנטים לרפואת שיניים ולמתמחים באורתודונטיה, וכמו כן, הוא מדריך למתמחים בקליניקה במחלקה לאורתודונטיה בהדסה, בדרגה של מרצה בכיר. ד"ר גלעד הר- ציון הופיע ברשימת המורים המצטיינים של הפקולטה לרפואת שיניים.
 
 
 
דר הר ציון
 
 
 
 
 
כניסה למרפאה
 
 
 
לאורך השנים פרסם ד"ר גלעד הר- ציון מאמרים בעיתונות הארצית והבינלאומית והוא משמש כסוקר עבור מספר עיתונים מקצועיים בתחום האורתודונטיה. בנוסף לכך, הוא הרצה והעביר השתלמויות רבות בארץ ובחו"ל, בעיקר בתחום ההתעניינות העיקרי שלו: סמכים ללא גומיות ("סמכים ננעלים"). כמו כן השתתף בפיתוח של מכשור אורתודונטי מתקדם, ולאחרונה אף המציא מקדח דנטלי.

בשנת 2007 התמנה ד"ר גלעד הר- ציון לבוחן בבחינות ההתמחות באורתודונטיה ובפדודונטיה. בנוסף לכך, הוא מילא וממלא מגוון תפקידים במסגרת המועצה המדעית ובאגודה האורתודונטית הישראלית. ד"ר גלעד הר- ציון חבר במספר איגודים אורתודונטים בינלאומיים.
 
 
 
 
 
 
מרפאה
 
 
 
 

אודות המרפאה

 
מרפאתו של ד"ר גלעד הר- ציון ממוקמת ברחוב ירושלמי שקט ופסטורלי בלב שכונת רחביה. יחד עם זאת, היא מצויה במיקום מרכזי ביותר, כ-3 דקות נסיעה מגן סאקר.

קווי האוטובוס מספר 9,17,19,22,32 מגיעים לתחנות הנמצאות דקות הליכה בודדות מהמרפאה. המרפאה ממוקמת בקומת הקרקע, ולכן נגישה ביותר לצעירים ולמבוגרים כאחד. במרפאה שני חדרי טיפולים מרווחים ומצוידים היטב. אנשי הצוות המיומנים של ד"ר גלעד הר- ציון משרים אווירה נעימה במרפאה ודואגים לכך שהמתרפאים יקבלו את השירות המקצועי ביותר בזמן הקצר ביותר.

 
 
 
 
הטיפול ניתן לילדים החל מגיל 7 ולמבוגרים בכל גיל. הנכם מוזמנים לקבוע תור, ולהגיע לפגישת היכרות עם ד"ר גלעד הר- ציון: 072-2598049.