הוראות למתרפאים

 

גומיות ספרציה

 
 
במהלך הטיפול, ישנן גומיות מיוחדות שמוחדרות בין שיניים, שמטרתן היא לפתוח מרווח בין השיניים, שלתוכו יוכנסו טבעות שישמשו ליישור שיניים. ד"ר גלעד הר- ציון מסביר כיצד יש להתנהג ולמה לצפות.
לחצו כאן וקראו את ההוראות המפורטות.
 

מכשיר להרחבה

 
ד"ר גלעד הר- ציון מעניק הנחיות מדויקות למטופליו להתנהגות נכונה אחרי הדבקת מכשיר להרחבה. כאן תמצאו הנחיות להיגיינה, למה לצפות בשעות הראשונות שלאחר הטיפול, ואיך לנהוג נכון, כדי שהטיפול יהיה יעיל ומהיר עד כמה שאפשר.
לחצו כאן, וקראו את ההוראות המפורטות.

 

פיברוטומי Fibrotomy

 
פיברוטומי מתבצע בשיניים שהיו מסובבות לפני הטיפול, כאשר המטרה היא לשמר את התוצאה. כלומר, טיפול זה נעשה בסיומו של הטיפול האורתודונטי הפעיל. ד"ר גלעד הר- ציון מסביר על הסיבות לביצוע פיברוטומי ואיך מתבצע התהליך.
לחצו כאן, וקראו את ההוראות המפורטות.
 

פלטה

 
הצלחת הטיפול תלויה במידה רבה בשיתוף הפעולה של המתרפא. ד"ר גלעד הר- ציון מסביר למטופליו מה צפוי להם בשלבים הראשונים של לבישת הפלטה, ואיך משתמשים נכון במכשיר. כמו כן, ניתנות הוראות לשמירה על היגיינה נכונה.
לחצו כאן , וקראו את ההוראות המפורטות.
 

קיבוע

 
קיבוע הוא חוט מתכת, שמודבק על השיניים בסיום הטיפול האורתודונטי, באזור הפנימי, שפונה לחלל הפה. ד"ר גלעד הר- ציון מסביר למטופליו כיצד יש לתחזק את הקיבוע בצורה נכונה, בכדי שיעילותו תהיה מרבית. הפירוט כולל צפי לימים הראשונים, שמירה על היגיינה נכונה ועוד.
לחצו כאן, וקראו את ההוראות המפורטות.
 

קשת פנימית

 
במקרים מסוימים קשת פנימית חיונית בשביל תהליך יישור השיניים. ד"ר גלעד הר- ציון מסביר לאילו תופעות יש לצפות בשעות ובימים הראשונים שלאחר הטיפול, כיצד לשמור על היגיינת הפה ומתי צפויות לחלוף תופעות לא נעימות.
לחצו כאן, וקראו את ההוראות המפורטות.
 

קשתית

 
קשתית (פלטה שקופה) יכולה לשמש כמכשיר להזזת שיניים וגם כשומר מצב בסיום הטיפול האורתודונטי. ד"ר גלעד הר- ציון מסביר למטופליו מה צפוי להם בשלבים הראשונים של השימוש בקשתית וכיצד לתחזק אותה. כמו כן, ניתנות הנחיות לשמירה על היגיינה נכונה.
לחץ כאן וקראו את ההוראות המפורטות.